Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)
Lesní krajina, nesignováno, olej/papír, 49,5 x 66 cm, lehce poškozené okraje, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |